Телефони для бронювання квартир подобово +38 (050) 320-01-75   +38 (063) 460-12-12
 
   
     
 
    1-к квартири
    2-к квартири
    3-к квартири
    4-к квартири
    Знижки на оренду
    Бронювання
    Ваші питання
    Про компанію
    Аналітика
    Про Дніпропетровськ
Замов оренду сьогодні:
+38 (050) 320-01-75
+38 (063) 460-12-12

Інформація про Дніпропетровськ історія економіка транспорт

За чисельністю населення Дніпропетровськ займає четверте місце після Одеси, Києва і Харкова, один з великих економічних, промислових центрів, центр чорної металургії і ракетобудування. Перший супутник, був розроблений і побудований на машинобудівному заводі КБ «Південний». Нещодавно Дніпропетровськ відзначив 50-річчя запуску штучного супутника Землі. Не офіційно місто є діловим бізнес центром України.

Історія Дніпропетровська

Ще з незапам'ятних часів місцевість, де зараз розташований Дніпропетровськ, мала стародавні поселення з часів палеоліту. Після становлення Запорізької Січі в XVI столітті, ці землі стали активно заселяться, тут стали з'являтися села, хутора і міста. Найвідоміше місто першої половини XVI століття було місто Самар, стара назва Самарь, яке було розташоване на околицях нинішнього селища Шевченко в гирлі річки Самари. Пізніше запорожці побудували нове місто Новий Кайдак, а там де раніше було місто Самар, в 1688 відбудували Богородецку фортецю.

У 1775 році Запорізьке козацтво було ліквідовано, а його територію розділили між двох губерній Азовської і Новоросійської. У 1776 році Катерина друга заснувала центр Азовської губернії, який назвали Катеринослав. Нове місто на річці Кільчень протримався не довго, з точки зору геології це було невдале розташування.

Тільки в 1784 році 22 січня, був заснований другий Катеринослав біля річки Дніпро, спочатку планувалося, що місто стане «Третьої столицею Росії». Під час візиту Катерини, в травні 1787, місто офіційно стало називатися Катеринослав. Однак місце розташування нового міста також виявилося невдалим, виникли труднощі з водопостачанням, тому центр міста змістився на захід вниз до річки Дніпро, де мешкала козацька слобода Половиця. У 1790 роках місто придбало своє споконвічне місце розташування, і до цього дня це є центром Дніпропетровська.

Сьогодні наше місто переживає відродження. Після проведення ряду реконструкцій старі будівлі були оновлені, центр міста поступово набуває вигляду нового мегаполісу, відкрилися нові авіалінії, які об'єднують місто з усім світом. Дніпропетровськ славиться не лише своєю архітектурою і промисловістю, але як і центр нових технологій та наукової думки.

Галасливі вузькі вулички, красиві широкі проспекти, парки. Дніпропетровськ неповторний у своїх живописних набережних і мостових. У центрі міста знаходиться драматичний театр імені Т. Г. Шевченка, він був заснований ще в 1919, як перший національний театр Україні.

Також як і театр Шевченка, театр імені Горького має свою історію. У 1927 році цей театр вперше знайшов свого глядача, а в 1932 році Дніпропетровському російському драматичному театру було присвоєно ім'я Максима Горького. Театр опери і балету було засновано в 1931 році, в 1941 році він був евакуйований до Красноярська. Після війни театр офіційно припинив діяльність, проте був відроджений у 1974 році, 26 грудня 1974 року - відкрито перший сезон. В місті існує також дитячий театр, театр одного актора "Крик".

Повертаючись до історії міста, можна багато чого дізнатися, відвідавши Історичний музей імені Яворницького. Дмитро Яворницький зібрав тисячі унікальних експонатів та предметів старого побуту запорізького козацтва, від зброї до вишиванок і убрань того часу. Музей може повідати про життя запорізьких козаків і Запорізької Січі.

Економічний розвиток міста

Дніпропетровськ в першу чергу промислове місто, один з найбільших економічних і транспортних центрів України. Один з найбільших виробників чорної металургії, її виробниками є такі заводи як їм. Бабушкіна, ім. Петровського, трубний Дніпропетровський завод, а також Нижньодніпровський.

Будівельний бізнес відомий такими підприємствами як "Созидатель", "Майстер", "Алеф", "Альбатрос", "Славутич-Капітал". У Дніпропетровську розташований головний офіс найбільшого в Україні банку - ПриватБанк.

Великі торгово-розважальні центри міста: «Мост-Сіті», «Новий Центр», «Новий Континент», «Гранд-Плаза», «Вавилон», «Дафі», «Материк», «Терра», «Караван», «Європа», «Арбат», «Passage» , «Приозерний». Кінотеатри міста: «Родина», «МостСіті-Кіно», «Материк-Кіно», «Супутник», «Правда-кіно», «КіноСтанція», «Салют», «Січ».

 
 
  Copyright http://dneprapartments.com.ua © 2006-2019