Телефони для бронювання двокімнатних квартир +38 (050) 320-01-75   +38 (063) 460-12-12
 
   
     
 
    1-к квартири
    2-к квартири
    3-к квартири
    4-к квартири
    Знижки на оренду
    Бронювання
    Ваші питання
    Про компанію
    Аналітика
    Про Дніпропетровськ
Телефонуйте зараз:
+38 (050) 320-01-75
+38 (063) 460-12-12

У неділю і понеділок знижка 40%
Поділися з друзями та отримай знижку

Всі наші двокімнатні квартири подобово центр міста

Ми здаємо тільки свої квартири в центрі міста у подобову оренду на проспекті Карла Маркса, вулиці Леніна, вулиці Плеханова, вулиці Гоголя.

Двокімнатна квартира центр вулиця Гоголя 4
Спальних місць: 5
5-й поверх 14-ти поверхового будинку (2 ліфти працюють)

2к квартира знаходиться у центральній частині міста в 2 хвилинах від пр. Карла Маркса (центральний проспект міста). Поруч розташовані магазини, що знаходяться на вул. Гоголя та Дзержинського, вздовж проспекту Карла Маркса. У кварталі поруч корпуси Дніпропетровського Державного Університету, недалеко Національна гірнича академія України.
Двокімнатна квартира центр вулиця Леніна 12
Спальних місць: 5
4-й поверх 5-ти поверхового будинку

2к квартира знаходиться в центрі міста, звідси 5 хвилин до Набережної, 2 хвилини до центрального проспекту. В той же час це тихе місце і міський шум тут не відчувається. Будь-які види транспорту, магазини всіх напрямів (продуктові, бутіки, супермаркети, дитячі), кав'ярні, ресторани - все це поряд з квартирою.
Двокімнатна квартира проспект Карла Маркса 8
Спальних місць: 6
3-й поверх 5-ти поверхового будинку

Тут поруч з пам'ятником Слави знаходиться оглядовий майданчик, з якого відкривається чудовий вид на річку Дніпро. Поруч лікарня ім. Мечникова, Актабанк. Звідси ви можете поїхати в двох напрямках: по Карла Маркса в центр міста, або на Набережну. До центру ви зможете доїхати протягом 5-10 хвилин.
Двокімнатна квартира проспект Карла Маркса 2
Спальних місць: 5
3-й поверх 5-ти поверхового будинку

2к квартира розташована в самому початку центрального проспекту міста - Карла Маркса. Звідси ви зможете побачити частину Набережної та річку Дніпро. Поруч розташовується пам'ятка нашого міста - пам'ятник Слави. Недалеко лікарня ім. Мечникова. Якщо ви захочете потрапити в центр міста, то зможете доїхати за 5-10 хвилин, залежно від обраного транспорту.
Двокімнатна квартира вулиця Плеханова 14 центральна частина міста
Спальних місць: 5
2-й поверх 5-ти поверхового будинку

2к квартира розташована в центральній частині міста. Близько до пр. Карла Маркса - 5 хвилин пішки, а також 3 хвилини до міської Набережної. Тут ви будете перебувати в тихому дворі і близько від центру міста. Магазини, бутіки, кав'ярні, ресторани, розважальні заклади - все в 5 хвилинах від квартири.
Двокімнатна квартира проспект Карла Маркса 96
Спальних місць: 4
3-й поверх 5-ти поверхового будинку

Ця квартира знаходиться поблизу залізничного вокзалу, центрального ринку «Озерка». На центральному ринку «Озерка» можна придбати все, що тільки побажаєш. За ринком знаходиться великий торговий центр «Приозерний», в якому розміщені супермаркет, хімчистка, магазини одягу та взуття, а також великий спортивний клуб з басейном.
Двокімнатна квартира центр вулиця Леніна 20
Спальних місць: 5
3-й поверх 5-ти поверхового будинку

Двокімнатна квартира в тихій частині міста. Поруч знаходяться транспортні розв'язки, продуктові та продовольчі магазини, супермаркети, комерційні банки.
 
 
  Copyright http://dneprapartments.com.ua © 2006-2019