Для бронювання квартир телефонуйте +38 (050) 320-01-75   +38 (063) 460-12-12
 
   
     
 
    1-к квартири
    2-к квартири
    3-к квартири
    4-к квартири
    Знижки на оренду
    Бронювання
    Ваші питання
    Про компанію
    Аналітика
    Про Дніпропетровськ
Забронюй квартиру:
+38 (050) 320-01-75
+38 (063) 460-12-12

Що можна подивитися в місті Дніпропетровськ?

Трохи історії про наше місто

У 1777 році князь Потьомкін заснував місто, що знаходиться в центральній частині України, де дві річки Самара і Кільчень зливаються в одну, і стають одним цілим. Назвали це місто Катеринослав. Пізніше, в травні 1926 року місто перейменували в Дніпропетровськ. Назва міста пов'язана з прізвищем Всеукраїнського старости Григорія Петровського, який виступав на з'їзді робітничих, селянських і солдатських депутатів Катеринославщини.

Місто багате архітектурними пам'ятками, як для туристів, так і для місцевих жителів. Наприклад, колекція стародавніх кам'яних скульптур, знайдених на території міста - «Кам'яні баби». У місті кілька музеїв, один з яких, Дніпропетровський історичний музей, заснований в 1849 році, і саме в ньому ми можемо простежити історію нашого міста і його жителів. Церкви прикрашають місто своїми куполами і підтримують духовне життя міста. Одну з церков, Преображенський Собор, заклала сама Катерина II.

Тут витоки петриківського розпису: в ??1936 році була заснована школа декоративного малюнка в Петриківці. Розписи майстрів з Петриківки є одним з найбільш унікальних проявів української художньої культури, яку створювали протягом багатьох століть наші предки і сучасники. Петриківський розпис розкриває духовне багатство українського народу, його творчу жилку.

Що можна подивитися зараз в Дніпропетровську

Сьогодні в місті Дніпропетровськ можна записатися на будь-яку екскурсію по місцях, які раніше були закриті для сторонніх. Як відомо, в кожному місті нашої країни є своя родзинка, своє серце, і саме це робить мегаполіси України відмінними один від одного. Дніпропетровськ - це столиця космонавтики та металургії, але далеко не всі (навіть місцеві жителі) про це знають. Раніше місто було закритим і на мапі не вказували його місцерозташування, тому багато об'єктів не можна було побачити.

Але зараз ситуація змінилася, завдяки учасникам молодіжного руху, які вирішили показати наше місто з незвичайного боку і організували цікавий маршрут для туристів. Екскурсія включає в себе не тільки подорож вулицями міста. Заводи, цехи, підприємства, село Петриківка, музей космонавтики, новий металургійний завод корпорації Інтерпайп, страусина ферма, кінний завод, молочний комбінат, винний завод, велика друкарня і навіть подорож по підземеллях міста. А ще є цікавий об'єкт для туристів - це закритий мартенівський цех, в якому ми можемо поглянути на промисловість минулого століття.

Щодня в туристичних екскурсіях міста беруть участь близько 10 мандрівників - іноземців. Багатьом європейцям набридли принади старовинних міст, їм хочеться драйву і вражень. Звичайно ж, екскурсія на металургійний завод може здивувати будь-яку людину. Це враження на все життя.

Якщо Ви хочете подивитися на Дніпропетровськ з цікавою боку телефонуйте нам (050) 320-01-75, ми організуємо екскурсію для Вас!

Автор: Юля Любятіна

 
 
  Copyright http://dneprapartments.com.ua © 2006-2019