Для бронювання квартир подобово телефонуйте +38 (050) 320-01-75   +38 (063) 460-12-12
 
   
     
 
    1-к квартири
    2-к квартири
    3-к квартири
    4-к квартири
    Знижки на оренду
    Бронювання
    Ваші питання
    Про компанію
    Аналітика
    Про Дніпропетровськ
Замов оренду зараз:
+38 (050) 320-01-75
+38 (063) 460-12-12

Як підготувати квартиру для добової оренди

Багато власників квартир в Дніпропетровську пропонують подобову та довгострокову оренду, це пов'язано не тільки з економічною нестабільністю в країні, на сьогоднішній день кожен бажає мати прибутковий власний бізнес. Щоб досягти успіху в оренді, необхідно знати деякі правила, які допоможуть Вам надалі. Стаття розповість, як правильно підготувати квартиру для оренди подобово.

Для того щоб здати квартиру вигідно, необхідно зробити ремонт, хоча б косметичний. Квартира повинна відповідати хоч якимось стандартам. Якщо квартира знаходиться в центрі міста, поблизу магазинів або парку, тоді потрібно зробити євроремонт, як наслідок ціна на оренду такої квартири підвищиться. Якщо що у вас квартира на околиці міста, в спальному районі, не перевантажуйте себе капітальним ремонтом, досить буде косметичного.

Не варто навантажувати квартиру декоративними елементами, фарбувати стіни в яскраві тони, прикрашати ванну зірками, купувати шалено дорогі вази. Це все може відлякати вашого потенційного клієнта. Стримані тони, не помітні шпалери, з абстрактними візерунками, приємні поєднання відтінків. Пам'ятайте, інтер'єр і меблі повинні бути гармонійні. Для ремонту квартир елітного класу, часто наймають дизайнера консультанта, але перед цим варто обміркувати, щоб ваші вкладення в ремонт, не перевищили вашого тримісячного доходу, інакше окупиться така квартира не скоро.

Не потрібно захаращувати квартиру меблями, це тільки зашкодить. Придбайте гарні меблі, але не занадто дорогі. Досить одного стола, шафи, затишного крісла і дивана, приділіть увагу вибору м'яких меблів - вони повинні ідеально підходити для відпочинку. Часто в квартирах подобово можна зустріти двоспальне ліжко, але якщо ви плануєте розселити велику кількість людей, подумайте про компактні меблі. Подбайте про техніку, тільки найнеобхідніше, пральна машина, телевізор, холодильник, електрочайник, якщо квартира еліт класу, не буде зайвим придбати кондиціонер. Не забудьте про посуд на кухні. Освітлення в квартирі не повинно бути холодних відтінків, перед тим як будете купувати лампи освітлення, порадтесь з продавцем. Важливим фактом є наявність інтернету, в усіх квартирах.

Чиста і акуратна квартира запорука вашого успіху. Особливо, якщо ви здаєте квартиру подобово, вам потрібне прибирання перед кожним новим заселенням в квартиру. Чиста постільна білизна та рушники, освіжувач повітря, все має бути на рівні. Звичайно, якщо прибирання в квартирі ляже на ваші плечі, це потребує додаткового часу. Якщо ви готові до додаткових витрат, скористайтеся послугами клінінгових компаній, або найміть людину для прибирання квартири.

Зараз рідко хто орендує квартири подобово через агентство, 60 відсотків вважають за краще зняти квартиру у власника. Свою пропозицію про оренду квартири подобово в Дніпропетровську, можна розмістити на дошці оголошень в Інтернеті або на спеціальних сайтах про оренду.

Будьте обережні у виборі клієнтів, обов'язково вимагайте паспортні дані, а також спочатку отримайте грошову заставу, перш ніж розмістити майбутніх постояльців. Перед тим як заселити клієнтів, проведіть короткий інструктаж з використання побутової техніки, газових кранів і кранів водопостачання. Запитайте заздалегідь про домашніх тварин, якщо такі є.

Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам підготувати квартиру для добової оренди та заробити грошей.

 
 
  Copyright http://dneprapartments.com.ua © 2006-2019